KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14834085
nr 1483 4085
Björn Brusewitz
(f. 1948), Sverige
Etsning, Björn Brusewitz (f. 1948), Sverige, PT-upplaga. Signerad, numrerad 86/110, daterad 1980. Bildmått: 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x39 cm
Björn Brusewitz, född 1948, svensk målare.
Utrop:
300 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:14:12